AndroidMultimediaInne programy multimedialneMozilla Stumbler
Mozilla Stumbler ikona

Mozilla Stumbler1.8.8

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Mozilla Stumbler to aplikacja dedykowana projektowi Mozilla Location Services. W założeniu umożliwi on geolokalizację bez konieczności włączania GPS-a, ale też będzie darmowy, działający na otwartej platformie i niezależny od korporacyjnych i rządowych interesów. Do tego potrzebuje jednak danych zbieranych przez użytkowników, ma nam w tym pomóc właśnie Mozilla Stumbler.

Więcej o samym projekcie i jego założeniach możecie przeczytać na naszej stronie. Aplikacja w zależności od ustawień skanuje i archiwizuje dane o sieciach Wi-Fi, masztach GSM oraz satelitach GPS. Informacje te są następnie przesyłane Mozilli. Z poziomu menu bocznego sprawdzimy ile jakiego rodzaju danych już przesłaliśmy. W dowolnym momencie możemy dezaktywować program i jego skanowanie.

Aby zachęcić użytkowników do aktywności dostępny jest też ranking i punktacja. Wystarczy podać swój pseudonim oraz aktywnie dodawać nowe informacje. Aplikacja dostępna jest za darmo. Przed jej pobranie warto zapoznać się dokładnie z założeniami projektu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentMozilla
Liczba pobrań345
Data aktualizacji11 lut 2019
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Mozilla Stumbler ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)