Mozilla udostępnia Thunderbird 3.1 Alpha

05.02.2010 17:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Programiści firmy Mozilla udostępnili wersję 3.1 Alpha (nazwa kodowa Lanikai) klienta pocztowego Thunderbird. Premiera miała miejsce zaledwie parę tygodni po wypuszczeniu stabilnej wersji 3.0.

Największa zmiana w 3.1 to wprowadzenie silnika Gecko 1.9.2. Jest on obecnie stosowany w przeglądarce internetowej Firefox 3.6. Silnik może być używany w Thunderbirdzie do obsługi niektórych rozszerzeń - np. kalendarza Google Calendar. Może być również wykorzystywany do tworzenia e-maili, które wymagają zamieszczenia elementów stron WWW. W sumie w 3.1 Alpha pojawia się aż 147 zmian i poprawek.

Jak informuje Mozilla, w Thunderbirdzie wprowadzono kilka ulepszeń związanych z IMAP. Naprawiono również błędy związane ze Smart Folders, filtrami wiadomości i załącznikami. Download Manager jest teraz dostępny jako element menu - wystarczy kliknąć zakładkę Narzędzia, a następnie Zapisane pliki. Programiści dokonali także nieznacznych korekt w interfejsie programu.

Thunderbird 3.1 Alpha jest dostępny w języku polskim - można go pobrać z naszego vortalu w wersji dla Windows, Linux i Mac OS.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)