Mozilla wprowadza niewielką aktualizację Firefoksa

16.09.2010 13:49, aktual.: 16.09.2010 16:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mozilla udostępniła aktualizację Firefoksa do wersji 3.6.10 i 3.5.13. Celem niewielkiego uaktualnienia jest usunięcie kilku błędów, które wykryto w przeglądarce.

Ledwie tydzień temu Fundacja wprowadziła aktualizacje 3.6.9 i 3.5.12. Okazało się jednak, że trzeba usunąć kolejne błędy w przeglądarce, które mogą przeszkodzić użytkownikom w korzystaniu z programu. Pojawiły się one właśnie po ostatniej aktualizacji. Niektóre z błędów powodowały nawet zawieszenie Firefoksa podczas uruchamiania. Co ciekawe, problemów nie było z przeglądarką w testowych wersjach pre-release wydanych przez Mozillę. Na ten temat szerzej informuje Christian Legnitto zajmujący się w Fundacji zarządzaniem kolejnymi wydaniami przeglądarki internetowej.

Mozilla pracuje równocześnie nad kolejną wersją beta Firefoksa 4. Na początku tego tygodnia wydano betę 6 z niewielkimi poprawkami, natomiast beta 7 ma pojawić się jeszcze w tym miesiącu. Aktualizacja Firefoksa do wersji 3.6.10 i 3.5.13 jest rekomendowana dla wszystkich użytkowników programu. Można ją pobrać z naszego vortalu. Dostępna jest dla systemów Windows, Mac OS X i Linux.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (65)
Zobacz także