WindowsDodatkiRozszerzenia programówMP3 Skype Recorder
MP3 Skype Recorder ikona

MP3 Skype Recorder6.1.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

MP3 Skype Recorder to proste narzędzie służące do nagrywania rozmów prowadzonych za pośrednictwem komunikatora Skype i zapisywania ich do pliku w formacie MP3.

Aplikacja dysponuje jedynie podstawowymi funkcjami i opcjami konfiguracyjnymi, pozostając przy tym łatwa w obsłudze. Oferuje ona możliwość ręcznego oraz automatycznego inicjowania procesu rejestrowania dźwięku, pozwalając przy tym na manipulowanie częstotliwością próbkowania (zakres 16 - 44,1 kHz), wartością bitrate oraz trybem rejestrowania (mono lub stereo). W narzędziu zabrakło niestety ustawień, umożliwiających definiowanie, której ze stron głos ma być rejestrowany. Możliwe jest tylko nagrywanie wypowiedzi naszych oraz naszego rozmówcy.

MP3 Skype Recorder uruchamiany może być wraz ze startem systemu Windows w trybie zminimalizowanym. Program dostępny jest z poziomu ikonki ulokowanej w zasobniku systemowym, skąd też informuje użytkownika za pośrednictwem powiadomień w formie dymków o rozpoczęciu i zakończeniu nagrywania (wraz z linkiem do pliku MP3 z zarejestrowaną rozmową).

Uwaga!

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 813
Data aktualizacji28 sie 2020
Rozmiar pliku5.68 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
MP3 Skype Recorder ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)