WindowsMultimediaInne programy multimedialneMP3Gain

MP3Gain1.2.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bardzo przydatny, bezpłatny program służący do wyrównywania poziomu głośności posiadanych plików muzycznych w formacie MP3. Szczególnie pomocny gdy chcemy uzyskać tą samą głośność składanki utworów zgranych z różnych płyt jednego lub wielu wykonawców. W odróżnieniu od innych programów tego typu, MP3Gain nie koryguje głośności tylko na podstawie wartości szczytowych (peak) sygnału ale też dokonuje analizy statystycznej jak będzie odczuwana głośność dźwięku przez ludzkie ucho. Co istotne, zmiany głośności dokonywane za pomocą programu są praktycznie bezstratne. Wynika to z faktu, że program dokonuje zmian bezpośrednio w pliku, bez konieczności dekodowania i ponownego kodowania pliku.

Uwaga! 1. Aby uzyskać polski interfejs należy podczas instalacji zaznaczyć "language files" w celu zainstalowania plików językowych. Po instalacji program powinien domyślnie uruchomić się w języku polskim. 2. W przypadku długiego czasu analizy plików zalecamy zmianę wartości Priorytet działania (w menu Ustawienia -> Zaawansowane) z "Niski" na "Normalny".

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.918 ocen
Twoja ocena
ProducentGlen Sawyer
Liczba pobrań177 395
Data aktualizacji24 paź 2005
Rozmiar pliku1.89 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (97)