bDUfXtjF

MPCSTAR6.8

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

MPCSTAR to zestaw aplikacji i kodeków wspierających obsługę najpopularniejszych formatów audio i wideo dostępnych na rynku.

bDUfXtjH

Instalując pakiet MPCSTAR nie musimy przejmować się już obsługą takich formatów wideo jak AVI, MKV, OGM, MPG, MPEG, MPV, TS, WMV, ASF, RM, MOV, QT, MP4, M4V, 3GP, 3GPP, 3G2, 3GP2, PMP, FLV, F4V, SWF, VOB, IFO czy formatu AVCHD - M2TS, MTS, M2T. Dodatkowo MPCSTAR oferuje możliwość konwersji różnego rodzaju plików wideo do formatów obsługiwanych przez takie urządzenia jak iPhone czy PSP.

Autorzy wyposażyli pakiet MPCSTAR w prosty i lekki odtwarzacz audio (CometPlayer) obsługujący najpopularniejsze formaty w tym MP3, MPA, MP2, WMA, OGG, Flac, APE, WAV oraz aplikację umożliwiająca oglądanie filmów (MPCSTAR). CometPlayer to niezwykle lekki odtwarzacz, który poza samą funkcją odtwarzania muzyki oferuje również możliwość automatycznego pobierania tekstów piosenek, ustawiania okładek, zmieniania skórek aplikacji itp. Podobnie jak program do odtwarzania audio również odtwarzacz MPCSTAR charakteryzuje się niewielkim zapotrzebowaniem na zasoby systemowe.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
MPCSTAR 6.8wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.011 ocen
ProducentMPCSTAR
Liczba pobrań79 171
Data aktualizacji12 sie 2020
Rozmiar pliku51.34 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUfXtkm
bDUfXtkD