WindowsNarzędziaInne narzędziaMSI Gaming APP
MSI Gaming APP ikona

MSI Gaming APP6.2.0.83

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

MSI Gaming APP to narzędzie kierowane w głównej mierze do graczy, które pozwala w szybki sposób zwiększyć wydajność układów graficznych (GPU) wyprodukowanych przez firmę MSI.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, operacja optymalizacji GPU pod kątem gier ogranicza się do kliknięcia przez użytkownika odpowiedniej opcji - nie jest wymagana od niego specjalistyczna wiedza. Odbiorcy o większej wiedzy na temat działania kart graficznych mogą ręcznie manipulować poszczególnymi atrybutami pracy GPU w celu osiągnięcia jak największej wydajności.

MSI Gaming APP współpracuje jedynie z komponentami stworzonymi przez MSI. Lista wspieranych urządzeń dostępna jest w pliku tekstowym dostępnym w archiwum z pobieranym programem.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
1.03 oceny
Twoja ocena
ProducentMSI Co., Ltd.
Liczba pobrań15 028
Data aktualizacji2 lis 2018
Rozmiar pliku58.04 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
MSI Gaming APP ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)