MSN Health & Fitness ikona

MSN Health & Fitness1.2.64

iOSZdrowie i aktywnośćTreningMSN Health & Fitness
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Zdrowie i kondycja to twój osobisty trener, dietetyk i encyklopedia zdrowia zamknięte w jednej aplikacji od Microsoftu. Pozwoli kompleksowo zadbać o zdrowszy tryb życia.

Aplikacja dzieli się na 3 zakładki: dzisiaj, fitness i medycyna. Pierwsza z nich zapewnia nam dostęp do najważniejszych opcji, informacji oraz ćwiczeń. Z jej poziomu możemy monitorować nasze ćwiczenia i aktywność. Do wyboru mamy kilkanaście kategorii, część z nich jest bardzo egzotyczna i nie do końca wykorzystuje możliwości programu

Fitness to gotowe zestawy ćwiczeń, pomagających nam powrócić do formy bądź też pracować nad konkretną partią mięśni. Ostatnia z zakładek to małe kompendium zdrowia. Nie zastąpi lekarza, ale potrafi udzielić wskazówek co do odczuwanego przez na bólu czy też innych dolegliwości. Na uwagę zasługuje dobrze przygotowana, multimedialna forma zakładki medycyna.

Zdrowie i Fitness to aplikacja godna polecenia, ale i nierówna. Spory zakres tematyczny sprawił, że w programie jest kilka drobnych błędów, które mogą niektórych zniechęcić. Dodatkową zaletą jest współpraca z wersją w serwisie msn.com, na komputery i tablety, dzięki czemu zarządzanie naszym profilem jest jeszcze łatwiejsze. Wystarczy zalogować się na konto Microsoft.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań166
Data aktualizacji14 wrz 2015
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
MSN Health & Fitness ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)