WindowsArchiwumProgramy archiwalneMSN Search Toolbar

MSN Search Toolbar2.5 with Windows Desktop Search

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Zestaw aplikacji umożliwiających przeszukiwanie nie tylko Internetu, ale również plików na własnym komputerze. Główny składnik - MSN Toolbar - to dodatek integrujący się z przeglądarką Internet Explorer, Eksploratorem Windows oraz programem Microsoft Outlook w postaci dodatkowego paska narzędzi. Daje dostęp do szybkiego wyszukiwania w wyszukiwarce internetowej MSN Seach, umożliwia podświetlanie interesujących nas słów kluczowych, blokowanie wyskakujących okienek (tzw. popup'ów). Co często umyka uwadze, MSN Toolbar wzbogaca także przeglądarkę Internet Explorer o niezwykle przydatne panele (tabs). Wraz z programem zawarty jest Windows Desktop Search służący do przeszukiwania zawartości komputera.

Przeszukiwanie ze wszystkich komponentów odbywa się w spójny sposób. Jednak w zależności od miejsca, z którego użytkownik rozpocznie wyszukiwanie, zmienia się domyślny filtr znalezionych wyników - w Internet Explorerze domyślnie są to strony internetowe, w programie Microsoft Outlook - zawartość folderów Outlooka, zaś w przypadku wyszukiwania z paska narzędziowego na pulpicie lub Eksploratora Windows - zawartość komputera. Uwaga! 1. Do poprawnej pracy wymaga zainstalowanej przeglądarki Internet Explorer w wersji 5.01 lub nowszej. 2. Pod adresem addins.msn.com można znaleźć różnego rodzaju rozszerzenia np. filtry umożliwiające indeksowanie dodatkowych typów plików (między innymi Adobe PDF i AutoDesk DWF). 3. Na łamach vortalu publikujemy dodatek Phishing Filter, który można znaleźć w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Rozszerzenia programów

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań6 271
Data aktualizacji21 lis 2005
Rozmiar pliku8.81 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)