bEgSIyuZ
MSN Sport — wyniki ikona

MSN Sport — wyniki1.2.0

Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

MSN Sport wchodzi w skład pakietu aplikacji MSN. Jak sama nazwa wskazuje, skierowana jest do miłośników sportu, zwłaszcza kibiców.

bEgSIyvb

Główny ekran dzieli się na cztery części: wiadomości, moje drużyny, moje dyscypliny oraz tablica wyników. Wiadomości bazują w większości na serwisie sport.pl. Zawierają informacje wraz ze zdjęciami, możliwość zmiany wielkości tekstu i udostępnienia linku.

Moje drużyny, dyscypliny i tablice wyników pozwalają dopasować śledzone treści do osobistych preferencji. Ilość dyscyplin spośród których możemy wybierać jest spora, jednak w naszym kraju na bardziej szczegółowe dane mogą liczyć jedynie fani piłki nożnej. Nie znajdziemy tu siatkarzy czy też koszykarzy.

Interfejs programu nawiązuje to innych aplikacji z serii bing. Jest prosty i przejrzysty. Najważniejsze informacje mogą być wyświetlane na kafelku, a program synchronizuje nasze dane z wersją na inne systemy mobilne. Niestety zabrakło widgetów z informacjami. To wszystko dostępne jest za darmo i bez reklam. Niestety, wąska ilość kategorii, drużyn i dyscyplin ogranicza potencjalną grupę odbiorców.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Liczba pobrań210
Data aktualizacji4 kwi 2019
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
MSN Sport — wyniki ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgSIyvG
bEgSIyvX