WindowsArchiwumProgramy archiwalneMultimedialna Rehabilitacja Afazji

Multimedialna Rehabilitacja Afazji1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Program przeznaczony do pomocy w rehabilitacji pacjentów z afazją. Multimedialna Rehabilitacja Afazji oferuje między innymi ćwiczenia pomagające chorym znalezienie określonego słowa opisującego dany przedmiot oraz zapamiętywaniem i opisywaniem tych przedmiotów. Dostępnych jest kilka ćwiczeń, w których pacjent ma za zadanie z pośród kilku wyrazów wybrać ten, który opisuje dany obrazek czy ułożyć wyraz z rozsypanych słów. Z coraz wyższym poziomem rehabilitacji chory wpisuje sam słowo opisujące dany przedmiot. Aplikacja dodatkowo oferuje statystki dotyczące postępów pracy z programem. Wersja udostępniona w vortalu przygotowana jest specjalnie do pracy w domu.

Uwaga! Na stronie producenta dostępna jest również do pobrania demonstracyjna wersja gabinetowa - Multimedialna Rehabilitacja Afazji. Część I

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentKomLogo
Liczba pobrań6 004
Data aktualizacji12 gru 2006
Rozmiar pliku32.05 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)