WindowsGryPrzygodoweMuOnline

MuOnline1.0.4b

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

MuOnline to kolejna gra z popularnego ostatnio gatunku MMORPG (Massive(ly) Multiplayer Online Role-playing Game) lubianego przez wielu internautów na całym świecie. To co wyróżnia tę pozycję od innych to stosunkowo niskie wymagania systemowe umożliwiające uruchomienie gry nawet na bardzo słabych komputerach oraz wciągająca fabuła rozgrywki. Rozpoczynając zabawę gracz kieruje postacią posiadającą podstawowe umiejętności, które oczywiście może cały czas rozwijać. Zdobywając kolejne poziomy doświadczenia gracz może staczać pojedynki z coraz silniejszymi przeciwnikami. Całą zabawę urozmaicają sklepy, w których oferowane są do kupienia rożnego rodzaju tarcze i bronie oraz czaty na których można rozmawiać z rożnymi użytkownikami na całym świecie. Prowadząc tego typu konwersacje można starać się o przyłączenie do istniejącego sojuszu. W przypadku odrzucenia oferty gracz może również sam od początku budować swój klan.

Wymagania systemowe: - procesor klasy Intel Pentium II 300 MHz - karta graficzna 8 MB - pamięć RAM 32MB Uwaga! Przed instalacją gry należy najpierw zarejestrować się na stronie producenta.

Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań7 673
Data aktualizacji5 cze 2013
Rozmiar pliku366.45 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)