MacOSMultimediaOdtwarzacze plików audio i wideoMuseeks
Museeks ikona

Museeks0.9.4

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Museeks to darmowy i wieloplatformowy odtwarzacz plików multimedialnych.

Narzędzie charakteryzuje się minimalistycznym interfejsem oraz prostotą użytkowania. Do zadań Musseks należy przede wszystkim odtwarzanie i zatrzymywanie wybranych utworów muzycznych. Dzięki wbudowanej wyszukiwarce szybko zlokalizujemy wybrane piosenki, odtworzymy je lub dodamy do wybranej playlisty.

Oprócz nazwy każdego utworu, Museeks wyświetla także szczegółowe informacje na jego temat w formie czytelnej tabeli. Zawiera ona nazwę wykonawcy bądź zespołu, album z którego pochodzi utwór oraz gatunek, o ile takie dane znajdują się rzecz jasna w pliku posiadanym przez użytkownika.

Museeks oferuje możliwość utworzenia własnej biblioteki piosenek (aplikacja obsługuje technikę "przeciągnij i upuść"), a następnie pozwala dodać je na wybraną listę odtwarzania, którą możemy dowolnie nazwać.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentKeitIG
Liczba pobrań65
Data aktualizacji23 kwi 2018
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Museeks ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)