WindowsMultimediaKatalogowanie zasobów multimedialnychMusic Tag
Music Tag ikona

Music Tag2.09

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Music Tag to niewielka aplikacja pomocna podczas porządkowania zbiorów muzyki na naszym komputerze. Umożliwia ona szybkie i w pełni automatyczne uzupełnienie różnych informacji o każdym z utworów, a także pobranie okładki dla każdego z nich.

Program identyfikuje każdy z wczytanych przez użytkownika plików dźwiękowych z użyciem zaawansowanej technologii, pozwalającej na rozpoznanie nawet mniej popularnych piosenek. Po zakończeniu tego procesu Music Tag pobiera informacje o poszczególnych utworach z liczącej ponad 35 milionów pozycji bazy i zapisuje je w każdym z plików. Wśród danych uzupełnianych przez aplikację znajdziemy m.in. tytuł piosenki, jej wykonawcę, nazwę albumu, typ muzyki, datę powstania, numer ścieżki i płyty oraz okładkę. Informacje tekstowe mogą być przez użytkownika modyfikowane. Podobnie w przypadku okładki aplikacja daje użytkownikowi możliwość wyboru jednej z oferowanych propozycji lub wczytania grafiki z dysku komputera.

Music Tag obsługuje mechanizm "przeciągnij-i-upuść" pozwalający łatwo i wygodnie wczytywać do programu wiele plików ulokowanych w różnych miejscach. Możemy wczytywać zarówno pojedyncze utwory, jak również wskazywać skupiające nawet pokaźne zbiory muzyki foldery. Program wspiera pliki dźwiękowe w formatach MP3, M4A i WMA.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.03 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań1 290
Data aktualizacji3 mar 2020
Rozmiar pliku6.73 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Music Tag ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)