muzo ikona

muzo0.1.7

WindowsMultimediaOdtwarzacze plików audio i wideomuzo
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

muzo to niewielka i bardzo prosta aplikacja, która umożliwia odtwarzanie dobrej jakości muzyki za pośrednictwem Internetu. Powiązana jest ona z usługą webową o tej samej nazwie i w ramach bezpłatnego pakietu daje użytkownikowi możliwość odsłuchania 20 godzin muzyki miesięcznie.

Aplikacja oferuje bardzo skromną funkcjonalność, jednak w pełni wystarczającą do wygodnego słuchania na komputerze muzyki ulokowanej na zewnętrznych serwerach producenta. Poza samą funkcją odtwarzania wybranych utworów muzo, pozwala także tworzyć listy odtwarzania, na których umieścić możemy np. piosenki ulubionych wykonawców. Do dyspozycji użytkownika pozostaje także moduł radia, za pośrednictwem którego słuchać można propozycji muzycznych z wybranego gatunku - m.in. rock, dance, hip-hop, blues, jazz, pop, r&b i wielu innych.

W górnej części okna aplikacji znajdziemy licznik, wskazujący na bieżąco limit czasowy, jaki pozostał nam do wykorzystania w danym miesiącu. Pojedynczy utwór (bez ponownego odjęcia czasu z konta) odsłuchać można pięciokrotnie. Dzięki funkcji integracji z serwisem Facebook możemy łatwo polecać znajomym wybraną muzykę, a także dzielić się z nimi własnymi playlistami.

Na chwilę obecną baza usługi obejmuje niespełna milion utworów muzycznych, wśród których znalazły się zarówno pojedyncze piosenki, jak również pełne albumy popularnych artystów. Zgodnie z informacjami podanymi przez producenta do końca roku zbiór muzyki powiększyć się ma aż pięciokrotnie, a to za sprawą umów zawieranych z kolejnymi wytwórniami muzycznymi.

Poza podstawowym i bezpłatnym dostępem do bazy muzyki usługa oferuje również 2 płatne pakiety - muzo+ (9,90 zł./mc) i muzoGo (19,90 zł./mc). W ich ramach użytkownik otrzymuje nielimitowany dostęp do muzyki, nie przerywanej reklamami. W przypadku tego drugiego dodatkowo będziemy mogli słuchać muzyki na smartfonie z systemem Android (niebawem także iOS).

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.212 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań786
Data aktualizacji14 sty 2014
Rozmiar pliku29.39 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
muzo ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)