WindowsGryStrategiczneMy Sunny Resort

My Sunny Resort

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item

My Sunny Resort to całkowicie bezpłatna gra strategiczno-ekonomiczna, w której wcielamy się w zarządcę niewielkiego kurortu w ciepłych krajach. Dostępna jest ona z poziomu przeglądarki internetowej i kierowana do użytkowników w różnym wieku.

Jak wygląda rozgrywka?

Zabawę w My Sunny Resort rozpoczynamy od niewielkiego kurortu na jednej z wysp w ciepłych krajach. Na wstępie czeka nas krótki samouczek, który pozwala zaznajomić się z modelem rozrywki i przy okazji wykonać pierwsze kroki w rozbudowie naszego ośrodka wypoczynkowego oraz przeobrażeniu go w wakacyjne imperium, w którym każdy chciałby spędzić wolny czas.

Zasady rozgrywki nie należą do skomplikowanych, chociaż spełnienie założeń gry nie zawsze musi być proste. Zadaniem gracza jest rozbudowa wspomnianego kurortu. Dlatego przyjdzie nam stawianie nowych budynków, ulepszanie już istniejących czy dbanie o okolice naszego ośrodka wypoczynkowego. Wśród dostępnych typów budynku znajdziemy m.in. te sypialniane, restauracje, baseny czy sklepiki z pamiątkami i dyskoteki. Wszystko po to, aby zyskać jak największą liczbę odwiedzających i wyciągnąć od nich możliwie najwięcej wirtualnej gotówki.

Aby rozpocząć zabawę z My Sunny Resort wymagana jest rejestracja bezpłatnego konta użytkownika.

Kluczowe cechy gry:

  • prosty symulator kurortu wypoczynkowego
  • spora ilość dostępnych budynków i poziomów ich ulepszenia
  • prosty i niewymagający model rozgrywki
  • spora ilość osiągnięć do zdobycia
  • za darmo, z poziomu przeglądarki internetowej
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentUpjers
Liczba pobrań42
Data aktualizacji26 sie 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)