My Talking Tom ikona

My Talking Tom7.0.1.1860

AndroidGryDla dzieciMy Talking Tom
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Współczesna, mobilna wariacja na temat Tamagotchi. Pod naszą opiekę zostaje oddany mały kot, którego od tej pory będziemy karmić, ubierać i bawić. A wraz zdobytym doświadczeniem obserwować jego rozwój.

My Talking Tom nie odbiega schematem od innych tytułów z tego gatunku. Aby nasz podopieczny mógł się rozwijać, musimy zaspokajać jego potrzeby. Poza kotem, pod naszą opiekę zostaje oddany dom w którym mieszka. Możemy go udoskonalać o nowe elementy, które nie tylko wpływają na jego wygląd, ale także gromadzone przez nas doświadczenie i pieniądze.

Te ostatnie przeznaczamy także na jedzenie i ubrania dla naszego kota. Jak je zdobyć? Poprzez gry. Te nawiązując do najpopularniejszych gatunków klasycznych jak i mobilnych. Jest ich sporo, a kolejne aktualizacji powiększają ich ilość.

Na uznanie w My Talking Tom zasługuje oprawa graficzna. Jest to jedna z ładniejszych gier tego typu. Prawie każda czynność jest animowana, a nasz kot ma swoje emocje. Dodatkowo domyślnie nas nasłuchuje i powtarza to co powiemy.

Gra jest darmowa zawiera jednak mikropłatności. Bez korzystania z nich czeka nas żmudne powtarzanie gier, jednak nawet w takiej sytuacji tytuł wart jest uwagi nie tylko fanów gatunku

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań12 881
Data aktualizacji12 maj 2022
System operacyjnyAndroid Android 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
My Talking Tom ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)