AndroidGryDla dzieciMy Talking Tom
My Talking Tom ikona

My Talking Tom7.7.0.3914

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Współczesna, mobilna wariacja na temat Tamagotchi. Pod naszą opiekę zostaje oddany mały kot, którego od tej pory będziemy karmić, ubierać i bawić. A wraz zdobytym doświadczeniem obserwować jego rozwój.

My Talking Tom nie odbiega schematem od innych tytułów z tego gatunku. Aby nasz podopieczny mógł się rozwijać, musimy zaspokajać jego potrzeby. Poza kotem, pod naszą opiekę zostaje oddany dom w którym mieszka. Możemy go udoskonalać o nowe elementy, które nie tylko wpływają na jego wygląd, ale także gromadzone przez nas doświadczenie i pieniądze.

Te ostatnie przeznaczamy także na jedzenie i ubrania dla naszego kota. Jak je zdobyć? Poprzez gry. Te nawiązując do najpopularniejszych gatunków klasycznych jak i mobilnych. Jest ich sporo, a kolejne aktualizacji powiększają ich ilość.

Na uznanie w My Talking Tom zasługuje oprawa graficzna. Jest to jedna z ładniejszych gier tego typu. Prawie każda czynność jest animowana, a nasz kot ma swoje emocje. Dodatkowo domyślnie nas nasłuchuje i powtarza to co powiemy.

Gra jest darmowa zawiera jednak mikropłatności. Bez korzystania z nich czeka nas żmudne powtarzanie gier, jednak nawet w takiej sytuacji tytuł wart jest uwagi nie tylko fanów gatunku

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań13 118
Data aktualizacji26 paź 2023
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
My Talking Tom ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)