WindowsDomPogodaMyFreeWeather

MyFreeWeather2.24

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

MyFreeWeather to aplikacja pozwalająca obserwować warunki meteorologiczne dla wybranych miejsc w Polsce, ale również na świecie.

Program wyposażony został w przyjazny i dopracowany interfejs graficzny, którego bez wątpienia najciekawszym elementem jest obraz nieba. W ciekawy sposób prezentuje on warunki, jakie panują w chwili obecnej za naszym oknem - m.in. zachmurzenie, opady, wschód i zachód słońca itp. W nocy obraz słońca zmienia się w księżyc.

MyFreeWeather dostarcza wszelakich danych jakie mogą zainteresować każdego użytkownika. W głównym oknie programu znajdziemy informacje na temat godziny wschodu i zachodu słońca, temperatury, temperatury odczuwalnej, kierunku i siły wiatru, wilgotności oraz widoczności. Dodatkowo prezentowana jest także prognoza na 4 kolejne dni.

Dużą zaletą programu pomimo braku polskiej wersji językowej jest prostota obsługi. Z poziomu ustawień użytkownik podsiada możliwość wskazania lokalizacji, dla której wyświetlana ma być pogoda, ustalenia częstotliwości aktualizacji informacji o warunkach meteorologicznych, wyboru jednostki temperatury oraz czy MyFreeWeather uruchamiany ma być wraz z systemem.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.36 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań15 094
Data aktualizacji19 lip 2011
Rozmiar pliku9.91 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)