WindowsNarzędziaInne narzędziaMyKeyFinder

MyKeyFinder2023.12.01

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

MyKeyFinder to niewielkie narzędzie, którego zadaniem jest odzyskanie zagubionych numerów seryjnych do oprogramowania i systemu operacyjnego zainstalowanego na komputerze.

Charakteryzuje się on bardzo prostą obsługą, nie wymagającą od użytkownika posiadania żadnej specjalistycznej wiedzy. Program po uruchomieniu przeprowadza analizę rejestru systemowego, która w zależności od ilości zainstalowanego na komputerze oprogramowania trwać może 1-2 minuty. Następnie rezultaty pracy prezentowane są w formie czytelnej listy. Użytkownik może skopiować wybrany numer seryjny do schowka, wydrukować wszystkie lub wybrane pozycje z listy, a także zapisać w postaci dokumentu PDF.

MyKeyFinder posiada zestaw predefiniowanych filtrów, które umożliwiają skuteczne wyszukiwanie wspomnianych numerów seryjnych. Co więcej, pozwala on usuwać wszystkie błędne i zduplikowane wpisy. Zaletą programu jest dostępność polskiej wersji językowej.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.37 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań10 772
Data aktualizacji23 sty 2023
Rozmiar pliku9.11 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)