MyKeyFinder2022.11.08

WindowsNarzędziaInne narzędziaMyKeyFinder
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

MyKeyFinder to niewielkie narzędzie, którego zadaniem jest odzyskanie zagubionych numerów seryjnych do oprogramowania i systemu operacyjnego zainstalowanego na komputerze.

Charakteryzuje się on bardzo prostą obsługą, nie wymagającą od użytkownika posiadania żadnej specjalistycznej wiedzy. Program po uruchomieniu przeprowadza analizę rejestru systemowego, która w zależności od ilości zainstalowanego na komputerze oprogramowania trwać może 1-2 minuty. Następnie rezultaty pracy prezentowane są w formie czytelnej listy. Użytkownik może skopiować wybrany numer seryjny do schowka, wydrukować wszystkie lub wybrane pozycje z listy, a także zapisać w postaci dokumentu PDF.

MyKeyFinder posiada zestaw predefiniowanych filtrów, które umożliwiają skuteczne wyszukiwanie wspomnianych numerów seryjnych. Co więcej, pozwala on usuwać wszystkie błędne i zduplikowane wpisy. Zaletą programu jest dostępność polskiej wersji językowej.

Udostępnij
MyKeyFinder 2022.11.08wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.37 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań10 228
Data aktualizacji25 sie 2022
Rozmiar pliku8.88 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)