MacOSGrafikaKatalogowanie i obróbka zdjęćMylio
Mylio ikona

Mylio3.19

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Mylio to nowoczesna przeglądarka graficzna, która pozwala posortować kolekcję zdjęć, filmów, PDF-ów i notatek, umieścić je na mapie, synchronizować z zewnętrznymi usługami i wprowadzić podstawowe poprawki. Program jest bardzo elastyczny i pozwala układać i przeszukiwać zdjęcia na wiele sposobów, a także synchronizuje zdjęcia między wieloma urządzeniami.

Po pierwszym uruchomieniu można założyć konto i wybrać źródła zdjęć do synchronizacji. Program pozwala pracować z kolekcjami z Flickra, Facebooka, Photos i dysków zewnętrznych, a także innych urządzeń, na których zainstalowana jest aplikacja.

Aplikacja jest bardzo wygodna i radzi sobie nawet z dużymi bibliotekami. Przeglądarka pozwala wybrać sposób zapisywania zdjęć na dysku, tworzyć albumy z wczytanych uprzednio plików, zarządzać metadanymi oraz wyszukiwać poszczególne zdjęcia na bazie dodatkowych informacji. Zdjęcia można również gromadzić w wydarzeniach, zaznaczać na nich osoby i obejrzeć w „kalendarzu” lub na mapie.

W programie Mylio nie mogło zabraknąć możliwości podstawoweju korekty fotografii. Znajdziemy wśród nich narzędzia do zmiany balansu bieli, ekspozycji, kontrastu, jasności, a także skuteczny algorytm wyostrzania.

Aplikacja jest darmowa, ale jest haczyk. Bezpłatne konto użytkownika uprawnia do obsługi maksymalnie 3 urządzeń i 25 tys. fotografii, a także ma ograniczone możliwości edycji zdjęć (brak pędzli), nie przechowuje zdjęć w chmurze, nie integruje się z Lightroomem i nie otwiera RAW-ów.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentMylio, LLC.
Liczba pobrań177
Data aktualizacji19 sty 2022
Rozmiar pliku207.26 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Mylio ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)