WindowsNarzędziaIdentyfikacja sprzętu i oprogramowaniamyResources
myResources ikona

myResources1.5.0.11

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

myResources to aplikacja służąca do monitorowania działania rozmaitych układów zainstalowanych w komputerze.

Domyślnie narzędzie poinformuje użytkownika o stopniu wykorzystania zasobów procesora, RAM-u i dysku twardego w formie przejrzystych ikon widocznych w prawym górnym rogu ekranu (można je swobodnie przesunąć w jakiekolwiek inne miejsce na pulpicie lub na pasek zadań). Klikając na wybraną ikonę otworzymy wykres generowany w czasie rzeczywistym, dzięki któremu dowiemy się więcej na temat wspomnianych komponentów naszego peceta.

myResources zostaje automatycznie zminimalizowany do zasobnika systemowego, z którego możemy go wywołać prawym przyciskiem myszy (wystarczy również po prostu kliknąć na dowolną ikonę programu). Liczne ustawienia pozwolą nam dostosować działanie aplikacji do własnych preferencji. Zadecydujemy, czy chcemy monitorować zarówno CPU, RAM, jak i HDD, czy też jedynie wybrane układy. Zmodyfikujemy ponadto wygląd poszczególnych ikon, a także sposób ich wyświetlania.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentWinTools.net
Liczba pobrań246
Data aktualizacji28 gru 2019
Rozmiar pliku0.39 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
myResources ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)