WindowsGryLogiczne i karcianeMystery of Mortlake Mansion

Mystery of Mortlake Mansion

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Mystery of Mortlake Mansion to przygodowa gra logiczna przedstawiona w formie ciekawego opowiadania utrzymanego w klimacie przygody, odkryć, czarów i baśni. Fabuła przenosi nas do opuszczonego, budzącego grozę dworu, który mimo iż opustoszały nieprzerwanie żyje swoimi mrocznymi, niezgłębionymi tajemnicami i zagadkami z przed wielu lat.

Chcąc nie chcąc zostajemy w nie wplątani przez co nie pozostaje nic innego jak rozwiązać i wyjaśnić raz na zawsze to, co tak skrzętnie skrywają mury dawnego domostwa. W tym celu należy przygotować spore pokłady cierpliwości, spostrzegawczości i koncentracji.

Zwiedzając poszczególne pomieszczenia dworu zbieramy i kolekcjonujemy porozrzucane nieregularnie odpowiednie obiekty i elementy, które w późniejszym czasie posłużą nam do aktywowania kolejnych lokacji. W międzyczasie natrafiamy na specjalne plansze ze skrupulatnie poukrywanymi przedmiotami, których odnalezienie również będzie skutkowało odpowiednią premią. Zadanie okazuje się nie takie proste, gdyż wypatrzenie tego właściwego jest mocno utrudnione przez ogólny bałagan i panujący rozgardiasz.

Niewątpliwie ciekawym przerywnikiem, dającym odpocząć zmęczonym oczom ;-), są krótkie minigry w postaci różnorodnych łamigłówek, które oprócz tego, że pełnią rolę pewnego rodzaju testu na refleks i spostrzegawczość, to dodatkowo urozmaicają całą rozgrywkę.

Mystery of Mortlake Mansion została przedstawiona w dobrej oprawie zarówno graficznej jak i dźwiękowej z wszelką dbałością o szczegóły. Osobliwy klimat oraz różnorodność rozgrywki to dodatkowe aspekty, dzięki którym gra powinna przypaść do gustu nie tylko miłośnikom przygód i grozy ;-).

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.03 oceny
Twoja ocena
ProducentGameTop.com
Liczba pobrań2 724
Data aktualizacji19 paź 2012
Rozmiar pliku167.08 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)