WindowsArchiwumProgramy archiwalnemytribe

mytribe1.0.4.f1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

mytribe to komunikator stworzony na zlecenie Grupy Onet S.A. - wydawcy jednego z najpopularniejszych w Polsce portali internetowych. Jego bogata funkcjonalność powinna ucieszyć użytkowników, którzy chcieliby mieć dostęp do wielu usług sieciowych z poziomu jednej aplikacji.

mytribe pozwala na komunikowanie się za pośrednictwem wiadomości tekstowych ze znajomymi korzystającymi z Gadu-Gadu, Tlena, ICQ, AIM, Yahoo! Messengera, Jabbera itp., a także śledzenie ich aktywności w najpopularniejszych serwisach społecznościowych (m.in. Facebook, Nasza Klasa, Fotka.pl, Goldenline, Sympatia.pl, Twitter) i platformach blogowych. Dodatkowo umożliwia także podgląd zawartości skrzynki pocztowej i informacji rozpowszechnianych za pośrednictwem kanałów RSS. Użytkownik niemalże w czasie rzeczywistym jest informowany o każdym nowym komentarzu, wpisie na blogu czy e-mailu. Zakodowane algorytmem MD5 dane dostępowe użyte podczas korzystania z programu mogą zostać zapisane na zewnętrznym serwerze. Dzięki temu np. po reinstalacji systemu i zainstalowaniu komunikatora użytkownik podaje jedynie hasło do swojego konta mytribe i automatycznie uzyskuje dostęp do swoich profili.

Program aktualnie rozwijany jest równocześnie w angielskiej i polskiej wersji językowej, oferując interfejs graficzny przypominający ten znany z Skype'a. Jedną z wad mytribe jest znaczne zapotrzebowanie na zasoby systemowe.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.915 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań2 735
Data aktualizacji12 lis 2010
Rozmiar pliku20.37 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)