mytribe1.0.4.f1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

mytribe to komunikator stworzony na zlecenie Grupy Onet S.A. - wydawcy jednego z najpopularniejszych w Polsce portali internetowych. Jego bogata funkcjonalność powinna ucieszyć użytkowników, którzy chcieliby mieć dostęp do wielu usług sieciowych z poziomu jednej aplikacji.

mytribe pozwala na komunikowanie się za pośrednictwem wiadomości tekstowych ze znajomymi korzystającymi z Gadu-Gadu, Tlena, ICQ, AIM, Yahoo! Messengera, Jabbera itp., a także śledzenie ich aktywności w najpopularniejszych serwisach społecznościowych (m.in. Facebook, Nasza Klasa, Fotka.pl, Goldenline, Sympatia.pl, Twitter) i platformach blogowych. Dodatkowo umożliwia także podgląd zawartości skrzynki pocztowej i informacji rozpowszechnianych za pośrednictwem kanałów RSS. Użytkownik niemalże w czasie rzeczywistym jest informowany o każdym nowym komentarzu, wpisie na blogu czy e-mailu. Zakodowane algorytmem MD5 dane dostępowe użyte podczas korzystania z programu mogą zostać zapisane na zewnętrznym serwerze. Dzięki temu np. po reinstalacji systemu i zainstalowaniu komunikatora użytkownik podaje jedynie hasło do swojego konta mytribe i automatycznie uzyskuje dostęp do swoich profili.

Program aktualnie rozwijany jest równocześnie w angielskiej i polskiej wersji językowej, oferując interfejs graficzny przypominający ten znany z Skype'a. Jedną z wad mytribe jest znaczne zapotrzebowanie na zasoby systemowe.

Udostępnij
mytribe 1.0.4.f1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.915 ocen
Liczba pobrań2 733
Data aktualizacji12 lis 2010
Rozmiar pliku20.37 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)