WindowsNarzędziaSzyfrowanie danychMyWinLocker

MyWinLocker4.0.14.29

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

MyWinLocker to proste, ale skuteczne narzędzie do zabezpieczania cennych i poufnych danych. Pozwala w wygodny sposób szyfrować i deszyfrować wybrane pliki, a także umieszczać je wirtualnym dysku Yo-Safe, który pozostaje w ukryciu przed potencjalnymi intruzami.

Program korzysta z zaawansowanego algorytmu szyfrującego AES, który na co dzień zabezpiecza dane w takich organizacjach jak FBI lub NASA. Pomimo swoich możliwości pozostaje on niezwykle wygodny, ale również przyjazny - zwłaszcza nowicjuszom, którzy chcieliby łatwo i szybko zabezpieczyć ważne pliki przed nieuprawnionym dostępem do nich osób trzecich.

Praca z MyWinLockerem, tj. szyfrowanie plików odbywać się może na jeden z trzech sposobów. Użytkownik może zabezpieczyć dane, wskazując je w konsoli programu, wywołując odpowiednią opcję z menu kontekstowego, albo korzystając z gadżetu pulpitu. Dostęp do zawartości zaszyfrowanych plików możliwy jest jedynie po podaniu hasła - pliki te jednak widoczne są dla każdego użytkownika. Narzędzie daje także możliwość ukrycia poufnych danych na zaszyfrowanym, wirtualnym dysku, którego rozmiar ustalimy w ustawieniach programu. Ponadto MyWinLocker potrafi także tworzyć samodeszyfrujące się pliki, które bezpiecznie udostępnimy znajomym i rodzinie.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
2.58 ocen
Twoja ocena
ProducentEgisTec Inc.
Liczba pobrań6 247
Data aktualizacji28 lip 2011
Rozmiar pliku19.48 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)