WindowsGryPlatformoweN 2.0

N 2.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

N to naprawdę specyficzna platformówka. Specyficzna jest grafika, specyficzny jest również sposób poruszania się bohatera, naprawdę warto spróbować.

Plan jest prosty, należy wydostać z bardzo dziwnego świata skocznego ninje. W przeciwieństwie do większości gier, których bohaterem jest ninja, tutaj trzeba głównie uciekać przed zagrożeniami czyhającymi zewsząd (lasery, miny, roboty...), a nie mordować wszystko co się rusza.

Należy niestety pamiętać, że biedny ninja jest śmiertelny. Żeby było trudniej, hasło z zapisaną grą możemy uzyskać dopiero od 5-tego poziomu, jak biedak zginie wcześniej trzeba walczyć od początku.

Gra jest pełna dynamiki, bardzo ciekawa jest fizyka ruchu bohatera, a grafika jest wbrew temu, co by się mogło wydawać całkowicie odpowiednia. N może wciągnąć, poziomów jest mnóstwo, więc trochę czasu może pochłonąć :-)

Obsługa: kursory - prawo lewo z, shift - skok spacja - start k - samounicestwienie p - pauza, powrót do menu Uwaga: Wymagania gry wbrew temu co mogłoby się wydawać nie są małe, autorzy podają, że wymagany jest procesor P4 lub lepszy, na dużo słabszych jednak spokojnie można próbować. Rozdzielczość 1024x768.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.25 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań9 552
Data aktualizacji28 maj 2013
Rozmiar pliku4.56 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)