Nadchodzi Mega Man na Androida i iOS-a. Styczeń miesiącem sentymentów?

Nadchodzi Mega Man na Androida i iOS-a. Styczeń miesiącem sentymentów?20.12.2016 17:47
Nadchodzi Mega Man na Androida i iOS-a. Styczeń miesiącem sentymentów?

Kilka dni temu na iOS-a ukazał się Super Mario Run, którego klasyczny mechanizm rozgrywki jest w zasadzie gwarancją sukcesu. Może w tym jednak przeszkodzić dość wysoka cena (10 euro) oraz konieczność ciągłego połączenia z Siecią podczas rozgrywki. Dla tych, których nowy Mario rozczarował, mamy dobre wieści.

Już w styczniu na Androidzie i iOS-ie ukaże się klasyczny Mega Man! I nie chodzi tu bynajmniej o pojedynczą produkcję z odświeżoną oprawą, ale aż o sześć części kultowej gry w oryginalnej oprawie graficznej. Jak donosi Android Police, za każdą grę trzeba będzie zapłacić w Google Play równowartość 2 dolarów.

350192531667183553

Zapowiedź Capcomu może być pewnym zaskoczeniem – Mega Mana można było od pewnego czasu uznać w zasadzie za markę martwą. Ponadto japoński producent nie wykazywał nigdy szczególnej troski o graczy androidowych. Wszystko wskazuje jednak na to, że wkrótce się to zmieni, zaś fakt, że gry zostaną najpewniej wydane w oprawie zbliżonej do oryginalnej dodaje tylko dodatkowego uroku.

Mega Man to nie jedyna zapowiedź tego, że styczeń może upłynąć dla graczy pod znakiem odświeżania sentymentów sprzed dwóch dekad. Już 13 stycznia swoją premierą ma mieć nowa konsola Nintendo NX. Zapowiada się ona na dość nowatorską konstrukcję, jednak Nintendo chyba nigdy nie ucieknie od skojarzeń z przeszłością. Trzeba przyznać, że początek przyszłego roku zapowiada się ciekawie.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)