bDTTzDeJ

NAJR0.9.6

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

NAJR to specjalnie dość oszczędny graficznie projekt, ale dzięki temu wyróżniający się pośród innych bezpłatnych gier zręcznościowych o podłożu logicznym. Oszczędna forma pozwala skupić się na zadaniu i główkowaniu, zaś kolorystyka jasno pokazuje, jaką kulką aktualnie kierujemy. Zabawa opiera się bowiem na sterowaniu okrągłymi obiektami o różnorakich właściwościach w celu dotarcia do wyjścia z poziomów.

bDTTzDeL

Etapy podzielone są zazwyczaj na obszary, do których mogą dostać się tylko określone kule. Podstawowa niebieska jest największa, ale dysponuje zdolnością chwilowego kurczenia się. Fioletowa potrafi lewitować, żółta strzelać przyczepiającą się do płaskich powierzchni linką, zaś szara strzela, co przydaje się głównie do likwidowania szklanych ścian. Ewentualnie impet pocisków da się tutaj wykorzystywać jako formę odrzutu.

Gra podzielona została na swoiste rozdziały, po kilka krótkich układów każdy. Zabawa nawiązuje trochę do nieśmiertelnego The Lost Vikings, tylko zamiast postaci o swoich własnych zdolnościach mamy właśnie lekko futurystyczne kule. Do mety muszą tu dotrzeć wszystkie. Na szczęście utrata życia powoduje tylko cofnięcie się do ostatniego punktu kontrolnego. Rozgrywka nigdy przez to nie frustruje. Prosty pomysł, a wciąga.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
NAJR 0.9.6wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Liczba pobrań87
Data aktualizacji8 lut 2016
Rozmiar pliku61.37 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTTzDfq
bDTTzDfH