WindowsGryStrategiczneNaked War 1.1.061002

Naked War 1.1.061002

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Naked War to oryginalna strategia turowa niezależnego studia Zee-3. Na wstępie należy zaznaczyć, że tytuł dedykowany jest dla dwóch graczy.

Możemy zdecydować się zarówno na rywalizację na jednym komputerze, jak też rozgrywkę sieciową. Użytkownicy dostają do dyspozycji kilkanaście zróżnicowanych plansz. Znajdują się wśród nich zarówno klasyczne pola bitwy z wydzieloną po środku linią, a także skomplikowane, asymetryczne labirynty. Po dokonaniu wyboru, przejmujemy kontrolę nad miniaturową armią, składająca się z czterech żołnierzy. Należy im wydawać szereg poleceń, tak by jak najbardziej zaskoczyć wroga. Wojacy dostają do dyspozycji machiny bojowe, w tym czołgi lub helikoptery, co znacznie urozmaica zabawę. Ponadto na całej mapie porozrzucane są skrzynie z niespodziankami, w stylu dodatkowej ochrony czy amunicji.

Gdy podwładni otrzymają niezbędne rozkazy, rozpoczyna się tura przeciwnika. Jeśli gramy przez Internet, otrzymuje on na swoją skrzynkę e-mail sprawozdanie z walki, po czym wykonuje własne ruchy. Poza tym, możemy mu wysłać własną wiadomość tekstową, a nawet nagranie głosowe. Aktualny stan gry wczytujemy z pliku dołączonego do maila – nie trzeba dodawać, że to rozwiązanie znacznie ułatwia życie. Wraz z postępami, nasze jednostki awansują na kolejne wojskowe stopnie – od szeregowca do starszego sierżanta, co oczywiście zwiększa ich żywotność oraz siłę. Tymczasem wraz z każdym atakiem żołnierz zamiast zdrowia traci… fragment ubrania - stąd właśnie tytuł pozycji.

Produkcja zarówno od strony technicznej, jak też specyficznego humoru przywołuje na myśl legendarne Wormsy – i zapewnia równie dobrą rozrywkę. Po zakończeniu każdego starcia możemy je ocenić, a także porównać nasz wynik z innymi. Dodatkową atrakcję stanowi edytor poziomów, który pozwala na stworzenie najbardziej wymyślnych plansz.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.85 ocen
Twoja ocena
ProducentZee-3
Liczba pobrań1 492
Data aktualizacji17 cze 2011
Rozmiar pliku36.31 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)