Namo eBookEditor1.0.0.29

WindowsArchiwumProgramy archiwalneNamo eBookEditor
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Namo eBookEditor to program, który umożliwia tworzenie e-booków na iPada pierwszej i drugiej generacji, iPhone'a 3G, 3GS i 4, Galaxy S, Galaxy Tab i na inne telefony czy tablety bazujące na systemie Android.

Program pozwala na dodawanie treści i tabel oraz formatowanie (style tekstu, tworzenie list wypunktowanych, wcięcia i wiele innych) dokumentu tak samo, jak w zwykłym edytorze tekstu. Edytor obsługuje interfejs WYSIWIG (What-You-See-Is-What-You-Get), dzięki któremu na bieżąco mamy podgląd tworzonego dokumentu. Możemy przesuwać, pokazywać i ukrywać paski narzędzi, dostosowując tym samym interfejs programu wedle własnych preferencji.

Namo eBookEditor oferuje także możliwość stworzenia okładki do książki przy użyciu opcji Cover Editor, zawierającej kilkadziesiąt szablonów – istnieje ponadto opcja zaprojektowania okładki od podstaw. Do Namo eBookEditor można zaimportować swoje dokumenty z pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint) i dodać je do książki, jak również pliki tekstowe, pliki HTML (program charakteryzuje się bezproblemową edycją kodu źródłowego) i treści z kanałów RSS.

Pliki przygotowane w Namo eBookEditor są dostępne w standardowym formacie, w którym wydawane są e-booki, czyli ePUB. W programie możemy sprawdzić, czy nasz plik jest zgodny z tym standardem i – w razie potrzeby – szybko takowy stworzyć.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.33 oceny
Twoja ocena
ProducentSJ NAMO INC.
Liczba pobrań944
Data aktualizacji11 sty 2013
Rozmiar pliku31.69 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)