WindowsArchiwumProgramy archiwalneNamo eBookEditor

Namo eBookEditor1.0.0.29

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Namo eBookEditor to program, który umożliwia tworzenie e-booków na iPada pierwszej i drugiej generacji, iPhone'a 3G, 3GS i 4, Galaxy S, Galaxy Tab i na inne telefony czy tablety bazujące na systemie Android.

Program pozwala na dodawanie treści i tabel oraz formatowanie (style tekstu, tworzenie list wypunktowanych, wcięcia i wiele innych) dokumentu tak samo, jak w zwykłym edytorze tekstu. Edytor obsługuje interfejs WYSIWIG (What-You-See-Is-What-You-Get), dzięki któremu na bieżąco mamy podgląd tworzonego dokumentu. Możemy przesuwać, pokazywać i ukrywać paski narzędzi, dostosowując tym samym interfejs programu wedle własnych preferencji.

Namo eBookEditor oferuje także możliwość stworzenia okładki do książki przy użyciu opcji Cover Editor, zawierającej kilkadziesiąt szablonów – istnieje ponadto opcja zaprojektowania okładki od podstaw. Do Namo eBookEditor można zaimportować swoje dokumenty z pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint) i dodać je do książki, jak również pliki tekstowe, pliki HTML (program charakteryzuje się bezproblemową edycją kodu źródłowego) i treści z kanałów RSS.

Pliki przygotowane w Namo eBookEditor są dostępne w standardowym formacie, w którym wydawane są e-booki, czyli ePUB. W programie możemy sprawdzić, czy nasz plik jest zgodny z tym standardem i – w razie potrzeby – szybko takowy stworzyć.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.33 oceny
Twoja ocena
ProducentSJ NAMO INC.
Liczba pobrań944
Data aktualizacji11 sty 2013
Rozmiar pliku31.69 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)