bDXJFtyt

NapkinRace 1.0

Strona głównaWindowsGryWyścigiNapkinRace 1.0
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

NapkinRace to przyjemna zabawa, która przypomina zasady starej,aczkolwiek uwielbianej przez wszystkie dzieci zabawy podwórkowej,którą nazywano popularnie "berkiem". Tym razem to nie Ty biegasz zauczestnikami zabawy, ale sterujesz zabawkowym autkiem w pogoni zainnymi uciekającymi pojazdami. Stuknięcie "berka" powodujeodebranie tegoż tytułu na swoją korzyść...a wtedy nie pozostaje nicinnego jak ....w nogi!!!!

bDXJFtyv

Gra mimo swej prostoty posiada rozbudowane menu, a w nim wieleciekawych i przydatnych ustawień. Najważniejszym z nich jestniewątpliwie zamiana "berka" na wyścigi między bramkami.Niewątpliwą frajdą podczas gry jest wrażenie poruszania sięsamochodami po pomiętej, sfałdowanej kołdrze :-), która jest głównąplanszą podczas zabawy. Ponadto istnieje możliwość zmiany oprawygraficznej, ilości przeciwników, czasu trwania rundy oraz poziomutrudności. Na uwagę zasługuje fakt, iż gra posiada opcję łączeniasię poprzez sieć z innymi graczami. Tyle atutów na pewno przysporzywielu przyjemności z gry.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
NapkinRace 1.0 nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
1.01 ocena
ProducentStein Nygard
Liczba pobrań8 878
Data aktualizacji30 lip 2004
Rozmiar pliku10.37 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDXJFtza
bDXJFtzr