Napraw sterowniki z IObit Driver Booster 5 PRO – licencje przynosi Mikołaj

Napraw sterowniki z IObit Driver Booster 5 PRO – licencje przynosi Mikołaj

Napraw sterowniki z IObit Driver Booster 5 PRO – licencje przynosi Mikołaj
06.12.2017 14:53, aktualizacja: 07.12.2017 12:13

Aktualizacja 20 licencji od Świętego Mikołaja na IObit Driver Booster 5 PRO trafia do 20 obdarzonych najlepszym refleksem Czytelników. Oto oni:bubczar, acronis, hadrych, aqua39, galadawid434, U2W, exotic86, dj555, siara666, jh1, wojtekadams, kranzio, skandyn, huberit, wolfram., suaw, Darth_Predator, trzynasty, NetOperz, edelmann. Dziękujemy wszystkim za udział w zabawie – wypatrujcie kolejnych okazji w naszym serwisie!

Ze sterownikami w Windowsie bywa różnie. W wielu przypadkach nakomputerach z tym systemem działają te sterowniki, którezainstalowano na samym początku, nigdy nie aktualizowane, działającetak sobie, często nawet wraz z kolejnymi aktualizacjami systemudziałające coraz gorzej. Jako że Microsoft nigdy nie zaoferowałużytkownikom efektywnych metod zarządzania sterownikami, rolę tęwypełniają aplikacje firm trzecich. Jedną z najlepszych jestDriver Booster firmy IObit. Dzisiaj, na Mikołajki, mamy dla naszychCzytelników licencje na jego wersję Pro, za sprawą której PC zWindowsem będzie działał szybciej i lepiej niż kiedykolwiekwcześniej.

Obraz

Debiutująca w tym roku piąta wersja Driver Boostera przyniosłasporo ciekawych ulepszeń. Nowy silnik skanowania i automatycznejinstalacji pozwolił nie tylko na rozwiązanie problemów ze starymi,zepsutymi czy brakującymi sterownikami grafiki, dźwięku, sieci,czipsetu czy drukarek, ale też wykrywania i aktualizowaniakomponentów niezbędnych grom – w tym Visual C++ 2017, MicrosoftGames for Windows Marketplace, Microsoft XML czy Silverlight 6.

Wzrosło też bezpieczeństwo i szybkość dostarczania nowychsterowników, połączenie z serwerami producenta odbywa się terazpo HTTPS, przyspieszono proces tworzenia kopii zapasowych sterownikówi ich odtwarzania, dodano też funkcję szybkiego rozwiązywaniapopularnych usterek związanych np. z dźwiękiem czy siecią.

Co szczególnie jednak istotne, Driver Booster w wersji 5 oferujedwukrotnie większą bazę sterowników i komponentów – dlaużytkowników płatnej wersji PRO obejmującą ponad milion pozycji,w tym wszystkie sterowniki WHQL i mnóstwo sterowników rzadkich, dlanietypowego sprzętu. Wersja PRO pozwala też na automatyczneaktualizacje, potrafi znaleźć i usunąć powody przycinania sięsystemu i zapewnia wygodny mechanizm przywracania poprzedniej wersjisterowników.

Obraz

W naszej bazie oprogramowania możecie znaleźć darmową wersjęIObitDriver Boostera 5, działającą zarówno na niewspieranym jużWindowsie XP jak i najnowszym Windows 10 Fall Creators Update.Dzisiaj jednak, z okazji Mikołajek mamy dla Was też coś jeszcze:pierwszych 20 zalogowanych Czytelników, którzy w komentarzu poprosio licencję na wersję PRO tego programu, otrzyma ją już jutro.

Zapraszamy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (143)