WindowsGrafikaPrzechwytywanie obrazuNAPS2
NAPS2 ikona

NAPS26.1.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

NAPS2 to poręczne oraz darmowe narzędzie przeznaczone do skanowania dokumentów, obrazów i nie tylko, a następnie zapisywaniu ich w jednym z dostępnych formatów. Oprogramowanie to posiada 17 wersji językowych, w tym język polski i cechuje się prostotą obsługi.

Aplikacja obsługuje skanery wykorzystujące zarówno standard WIA, jak i TWAIN, czyniąc ją tym samym kompatybilnym z praktycznie każdym urządzeniem. Przy pierwszym użyciu program sam wykryje język systemu, a użytkownikowi pozostanie jedynie dodanie nowego urządzenia do programu poprzez nazwanie skanera, wskazanie (koniecznie podłączonego) urządzenia i zatwierdzenie. Następnie pozostaje już tylko samo skanowanie. Bardziej zaawansowani użytkownicy mogą zagłębić się w opcjach dotyczących palety kolorów, rozdzielczości, czy też skalowania i jasności.

NAPS2 pozwala na zapis zeskanowanych stron zarówno jako dokumenty PDF oraz pliki obrazów w formatach TIFF, JPEG, PNG i nie tylko. Całość ubrana jest w schludny i czytelny interfejs użytkownika, czyniąc korzystanie z programu wyjątkowo prostym i przyjemnym. Zastrzeżeń nie można mieć również co do szybkości działania aplikacji.

Uwaga!

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.010 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań180 832
Data aktualizacji28 lip 2019
Rozmiar pliku2.32 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
NAPS2 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)