NAPS2 ikona

NAPS26.1.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

NAPS2 to poręczne oraz darmowe narzędzie przeznaczone do skanowania dokumentów, obrazów i nie tylko, a następnie zapisywaniu ich w jednym z dostępnych formatów. Oprogramowanie to posiada 17 wersji językowych, w tym język polski i cechuje się prostotą obsługi.

Aplikacja obsługuje skanery wykorzystujące zarówno standard WIA, jak i TWAIN, czyniąc ją tym samym kompatybilnym z praktycznie każdym urządzeniem. Przy pierwszym użyciu program sam wykryje język systemu, a użytkownikowi pozostanie jedynie dodanie nowego urządzenia do programu poprzez nazwanie skanera, wskazanie (koniecznie podłączonego) urządzenia i zatwierdzenie. Następnie pozostaje już tylko samo skanowanie. Bardziej zaawansowani użytkownicy mogą zagłębić się w opcjach dotyczących palety kolorów, rozdzielczości, czy też skalowania i jasności.

NAPS2 pozwala na zapis zeskanowanych stron zarówno jako dokumenty PDF oraz pliki obrazów w formatach TIFF, JPEG, PNG i nie tylko. Całość ubrana jest w schludny i czytelny interfejs użytkownika, czyniąc korzystanie z programu wyjątkowo prostym i przyjemnym. Zastrzeżeń nie można mieć również co do szybkości działania aplikacji.

Uwaga!

Udostępnij
NAPS2 6.1.2wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.010 ocen
Liczba pobrań147 256
Data aktualizacji28 lip 2019
Rozmiar pliku2.32 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
NAPS2 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)