Narcos, znakomity serial Netfliksa, teraz jako gra na mobilne urządzenia

Narcos, znakomity serial Netfliksa, teraz jako gra na mobilne urządzenia
20.10.2016 15:03
Narcos, znakomity serial Netfliksa, teraz jako gra na mobilne urządzenia

Zawsze nudziło Cię przeciętne życie i marzyłeś by szybko dorobić się ogromnych pieniędzy lub po prostu, chciałeś być jak Pablo Escobar? Na urządzeniach mobilnych pojawiła się gra Narcos: Cartel Wars. Abonenci Netfliksa powinni kojarzyć tytuł ze świetnym serialem Narcos, opowiadającym o jednym z najpotężniejszych baronów narkotykowych – Pablo Escobarze.

Głównym celem tej strategicznej produkcji jest rozbudowana narkotykowego imperium w Kolumbii. Naszym zadaniem jest rozwijanie kartelu, a także zapewnienie odpowiedniej ochrony przez bezlitosną konkurencją. Należy pamiętać, że musimy dbać o odpowiednie relacje z policją, gangami, a także zapewnienie dostaw w odpowiednich terminach.

Narcos: Cartel Wars - Launch Trailer

W zarządzanie kartelem wprowadzi nas El Patron, a relacje z władzami zapewnią nam agenci Murphy i Pena. Twórcy obiecują, że rozwój historii w serialu będzie miał wpływ na świat gry. Fani będą mogli więc lepiej wczuć się w wirtualny świat.

Oprawa graficzna jest prosta i kolorowa, Narcos: Cartel Wars wygląda jak większość podobnych gier, w których rozbudowujemy i chronimy własne miasto czy państwo. Prostota nie oznacza, że tytuł jest brzydki, wręcz przeciwnie, całość jest przyjemna dla oka, Chociaż ta cukierkowość chyba nie pasuje do gry, w której celem jest zbudowanie imperium narkotykowego.

Gra dostępna jest za darmo, ale podobnie jak w większości zbliżonych tytułów, musimy liczyć się z mikropłatnościami. Niestety, jak już wielokrotnie się przekonaliśmy, taki system płatności często jest gorszy. Produkcja dostępna jest w wersji na Androida i iOS-a.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)