bEUByyXp
NASA App ikona

NASA App

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Dzięki oficjalnej aplikacji NASA (Narodowej Agencji Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej) możemy jeszcze lepiej poznać kosmos. Za pomocą programu otrzymujemy dostęp do bogatej bazy informacji, materiałów oraz transmisji agencji.

bEUByyXr

Ekran główny apliakcji wita nas aż 9 kategoriami, wśród nich znajdują się: Missions, Images, Videos, Tweets, TV & Radio, News & Features, Centers, Featured oraz Programs. Niestety część działów oparto na stronach www, które są wczytywane z poziomu programu. Utrudnia to nawigację i wpływa niekorzystnie na czytelność.

Podczas ważnych wydarzeń aplikacja pozwala śledzić transmisje wideo, a dzięki kanałowi TV oraz stacji radiowej być na bieżąco z informacjami. Archwialne materiały filmowe odnajdziemy w zakłądce wideo. W poszukiwaniu treści pomoże nam również klasyczna wyszukiwarka.

Interfejs programu choć nie zachwyca, prezentuje się czytelnie i intuicyjnie. Pomimo braku polskiej wersji językowej, nikt nie powinien mieć problemu z nawigacją. Aplikacja dostępna jest za darmo.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentNASA
Liczba pobrań134
Data aktualizacji21 lip 2021
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
NASA App ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEUByyXB
Komentarze (0)
bEUByyYn