AndroidPodróże i transportNawigacjaNavitel Navigator
Navitel Navigator ikona

Navitel Navigatorv11.11.1075

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Navitel Navigator nawigacja samochodowa z dostęp do map offline. Oferuje możliwość subskrypcji map wybranych państw na różne okresy czasu.

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji zostaniemy poproszeni o zalogowanie się na nasze konto. W przypadku braku konta albo subskrypcji możemy skorzystać z siedmiodniowego okresu próbnego. Kolejny etap do wybór głosu asystenta oraz kraju, którego mapy chcemy pobrać. Niestety nie ma możliwości korzystania z map jedynie online.

Wśród opcji aplikacji znajdziemy między innymi: informacja o korkach i utrudnieniach na drodze, ostrzeżenia o radarach i fotoradarach, dynamiczna i spora baza punktów POI, czy też wsparcie dla usługi społecznościowej Navitel Friends/Cloud. Niestety dostęp do opcji utrudnia wykonanie interfejsu. Jest bardzo nierówne. Część przycisków wybiera się łatwo i intuicyjnie, inne są zbyt małe i nieintuicyjne. Szkoda, że autorzy nie postarali się o choć minimalne dopasowanie wyglądu do nowych, płaskich wersji systemu Android.

Na pochwałę zasługuje stabilność działania aplikacji. Podczas testów, wielokrotnego zwijania i wywoływania aplikacji, zakłóceń transmisji danych i zmian trasy program radził sobie bardzo dobrze. Ważnym aspektem jest też spora baza punktów POI. Trochę gorzej wygląda inny istotny element, czyli aktualizacje map. W zależności od regionu potrafią nie zawierać nowych dróg czy zmian w starych. Ich skuteczność najlepiej ocenić samemu korzystając z darmowej wersji próbnej.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań2 794
Data aktualizacji8 lip 2024
System operacyjnyAndroid 6.0 i nowsze
LicencjaTestowa (demo)
Navitel Navigator ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)