bEgKoHYR
Navitel Navigator ikona

Navitel Navigatorv11.8.608

Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Navitel Navigator nawigacja samochodowa z dostęp do map offline. Oferuje możliwość subskrypcji map wybranych państw na różne okresy czasu.

bEgKoHYT

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji zostaniemy poproszeni o zalogowanie się na nasze konto. W przypadku braku konta albo subskrypcji możemy skorzystać z siedmiodniowego okresu próbnego. Kolejny etap do wybór głosu asystenta oraz kraju, którego mapy chcemy pobrać. Niestety nie ma możliwości korzystania z map jedynie online.

Wśród opcji aplikacji znajdziemy między innymi: informacja o korkach i utrudnieniach na drodze, ostrzeżenia o radarach i fotoradarach, dynamiczna i spora baza punktów POI, czy też wsparcie dla usługi społecznościowej Navitel Friends/Cloud. Niestety dostęp do opcji utrudnia wykonanie interfejsu. Jest bardzo nierówne. Część przycisków wybiera się łatwo i intuicyjnie, inne są zbyt małe i nieintuicyjne. Szkoda, że autorzy nie postarali się o choć minimalne dopasowanie wyglądu do nowych, płaskich wersji systemu Android.

Na pochwałę zasługuje stabilność działania aplikacji. Podczas testów, wielokrotnego zwijania i wywoływania aplikacji, zakłóceń transmisji danych i zmian trasy program radził sobie bardzo dobrze. Ważnym aspektem jest też spora baza punktów POI. Trochę gorzej wygląda inny istotny element, czyli aktualizacje map. W zależności od regionu potrafią nie zawierać nowych dróg czy zmian w starych. Ich skuteczność najlepiej ocenić samemu korzystając z darmowej wersji próbnej.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.01 ocena
Liczba pobrań2 516
Data aktualizacji7 cze 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaTestowa (demo)
Navitel Navigator ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgKoHZy
bEgKoHZP