Navy Field 2 : Conqueror of the Ocean1.234.03

WindowsGryRPG i MMONavy Field 2 : Conqueror of the Ocean
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Navy Field 2 : Conqueror of the Ocean to świetna wieloosobowa gra sieciowa zbudowana na fundamencie prawdziwych bitew morskich z okresu Drugiej Wojny Światowej. Pozycja łączy w sobie zarówno elementy gier RTS jak i akcji.

Tytuł jest dziełem kilkuletnich prac koreańskiego studia SDEnterNET i stanowi kontynuację oraz pewnego rodzaju nawiązanie do Navy Field: Resurrection of the Steel Fleet sprzed prawie 10 lat.

Do dyspozycji dostajemy dziesiątki okrętów, począwszy od niewielkich fregat poprzez krążowniki, lotniskowce, łodzie podwodne czy na potężnych niszczycielach kończąc. Na uwagę zasługuje fakt, iż twórcy położyli bardzo duży nacisk na kwestie dokładnego odwzorowania obiektów w stosunku do tych faktycznie używanych w przeszłości przez różne armie w wielu głośnych konfliktach światowych.

Jednostki dzielą się na wykorzystywane przez siły Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Japonii, Niemiec, Francji i Włoch reprezentując nie tylko swe odmienne zastosowania, ale również stopień indywidualnych możliwości bojowych (m.in. broń, silnik, sonar). Ze względu również na różne osiągi dobór okrętu musi być w pełni adekwatny do zadania z jakim chcemy się akurat zmierzyć.

Głównym zadaniem gracza jest dominacja na morzach i oceanach przy jednoczesnym realizowaniu konkretnych zadań i misji. To wszystko w oparciu o prawidłową strategię i umiejętność współpracy z innymi zawodnikami. Rywalizacja odbywa się w kilku dostępnych trybach, w których zarówno wprawieni gracze jak i nowicjusze znajdą coś dla siebie. Na atrakcyjność rozgrywki wpływa także rozbudowany system rozwoju, awansu i rankingu, konfigurowalność jednostek bojowych, duża liczba detali bazujących na realiach wojennych oraz ogrom pojedynczych starć, w których możemy wziąć udział.

Dzięki staraniom projektantów Navy Field 2 : Conqueror of the Ocean jest jednocześnie świetną symulacją jak i dynamiczną grą akcji, a dzięki świetnej oprawie graficznej, wysokiej grywalności oraz różnorodności jednostek pływających gra potrafi wciągnąć na długie godziny.

Uwaga!

  • W celu instalacji gry należy pobrać program Steam(http://www.dobreprogramy.pl/Steam,Program,Windows,18206.html) – specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także oferującą graczom możliwość kontaktu ze sobą, wymiany doświadczeń oraz wspólnej gry.
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentSDEnterNET
Liczba pobrań291
Data aktualizacji7 mar 2015
Rozmiar pliku903.20 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)