bDZDabpN

Need for Madness2.0

Strona głównaWindowsGryWyścigiNeed for Madness
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Kiedy dążenie do słodkiego uczucia pędu w komputerowych wyścigach nie wystarczy, wtedy trzeba zaszaleć. Z takiego właśnie założenia wyszli producenci bezpłatnej gry Need for Madness. Ten darmowy produkt to stylowy projekt z oprawą celowo robiącą ukłon w stronę dawnych czasów i ścieżką dźwiękową rodem z filmów sensacyjnych klasy B sprzed lat. Liczy się pierwsze miejsce na mecie lub zniszczenie aut rywali.

bDZDabpP

Strategię trzeba obrać w zależności od toru. Te proste szybciej przejechać, niż rozbijać się z żądnymi wrażeń przeciwnikami. Trasy bardziej skomplikowane i na wiele okrążeń skłaniają już jednak do demolowania innych uczestników zabawy. Pojazd tym szybszy oraz mocniejszy, im bardziej naładujemy też specjalny pasek mocy. Ten rośnie wraz z wykręcaniem różnorakich ewolucji w powietrzu. Czerwony bramka naprawia samochód.

Aut z miejsca dostajemy całkiem sporo do wyboru, a z czasem odblokowujemy kolejne, podobnie jak tory. Gdyby komuś było niemniej mało, otrzymujemy od razu wbudowane edytory pojazdów i map. Rozgrywka z komputerem to nieprzewidywalna frajda, ale istnieje opcja mierzenia się z ludźmi z całego świata. Wystarczy utworzyć sobie konto bezpośrednio z poziomu gry. NFM nie sili się na realizm, ale w tym cały urok projektu.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Need for Madness 2.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Liczba pobrań240
Data aktualizacji26 sty 2016
Rozmiar pliku19.77 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZDabqu
bDZDabqL