bDYBGFfV

Need for Speed: ProStreet

Strona głównaWindowsGryWyścigiNeed for Speed: ProStreet
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Electronic Arts w pewnym momencie chciało zbliżyć Need for Speed do symulatorów wyścigowych i wypuściło odsłonę ProStreet znanej serii. Zrezygnowano z długich tras i pędzenia ulicami w miastach, na rzecz zamkniętych torów, czyli typowego środowiska profesjonalnych kierowców. Zdecydowano się również porzucić temat nielegalnych wyścigów oraz dopalonych aut. Gra przyciągnąć miała trochę inną grupę odbiorców.

bDYBGFfX

Spory nacisk położono również na modyfikowanie samochodów. Pojawia się dużo więcej opcji, jeśli chodzi o wygląd pojazdów, ale dużo ważniejszą sprawą z punktu widzenia kolejnych startów jest wydajnościowe usprawnianie czterokołowców. W trakcie starć pojawia się charakterystyczna linia podpowiadająca optymalny tor jazdy, wykorzystywana potem w wielu innych produkcjach. Można ją rzecz jasna wyłączyć.

Popracowano nad systemem zniszczeń, dużo bardziej zaawansowanym. Tory to w większości przeniesione do wirtualnego świata, faktycznie istniejące miejsca. Dostępne tryby zabawy nie pozwalają się nudzić. Poza standardową walką o miejsce na mecie, są także zawody typu drag, drift czy całkiem ciekawa rozgrywka na punkty, kumulujące się po przejechaniu kolejnych bramek. ProStreet robi niemałe wrażenie oprawą graficzną.

Ograniczenia wersji demo

Wersja testowa jest niewielkim wycinkiem pełnej gry, ale pozwala się przez chwilkę pobawić. Oferuje jeden samochód i dwa tryby rozgrywki do sprawdzenia.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Need for Speed: ProStreet nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.02 oceny
Liczba pobrań5 947
Data aktualizacji25 lut 2016
Rozmiar pliku795.49 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYBGFgC
bDYBGFgT