AndroidNarzędziaInne narzędziaNEOPARD – data savings
NEOPARD – data savings ikona

NEOPARD – data savings

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja NEOPARD – data savings służy do oszczędzenia danych podczas korzystania z transmisji komórkowej. Kompresowanie może odbywać się również podczas połączenia z siecią Wi-Fi. W przeciwieństwie do funkcji oszczędzenia danych w mobilnych przeglądarkach, w przypadku NEOPARD – data savings kompresowany jest cały ruch, jaki odbywa się z urządzenia mobilnego.

Do kompresowania wykorzystywane jest połączenie VPN. Aplikacja jest w stanie ustawić je automatycznie. NEOPARD – data savings pozwala także na kompresowanie danych podczas połączenia HTTPS. Dodatkowo o sile kompresji decyduje użytkownik.

Do wyboru jest najmocniejsza kompresja, która widocznie wpływa na jakość zdjęć wyświetlanych na stronach, w zamian oferując najmniejsze zużycie danych. Kolejna ustawienia to tryb zrównoważony i minimalne oszczędzenie danych.

Informacje o zaoszczędzonych danych przedstawione są w formie listy. Sprawdzimy na niej ile danych zostało zaoszczędzonych w konkretnych aplikacjach czy funkcjach Androida. Kompresje w każdej chwili możemy wyłączyć lub aktywować. Aplikacja nie jest dostępna w języku polskim.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań162
Data aktualizacji14 sie 2017
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
NEOPARD – data savings ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)