Nero 2018 gotowy na duplikaty zdjęć i pionowe filmy

Nero 2018 gotowy na duplikaty zdjęć i pionowe filmy

Nero 2018 gotowy na duplikaty zdjęć i pionowe filmy
21.09.2017 17:12

Nowy Nero 2018 to pakiet narzędzi, który ma ułatwić nam utrzymanie porządku w ogromnych bibliotekach multimedialnych, podzielonych między różne urządzenia. Ten „kombajn” multimedialny ma nam zapewnić wygodne i bezproblemowe oglądanie filmów, niezależnie od tego, gdzie zostały zapisane, katalogowanie zdjęć i tworzenie własnych produkcji.

Nero 2018 w wersji Standard zyskał specjalny widok dla komercyjnych filmów i seriali, przechowywanych na komputerze i streamowanych na telewizor w domowej sieci. Program zyskał specjalistyczny widok do katalogowania takich materiałów i łatwego odtwarzania w opisanym scenariuszu. Program może nawet sam pobierać plakaty do filmów. Ponadto ta wersja Nero pozwala łatwo usunąć „czarne paski”, widoczne przy oglądaniu materiałów o proporcjach innych niż docelowy ekran. Rozwiązanie jest szczególnie praktyczne przy wyświetlaniu zdjęć.

Nero Platinum 2018 - The Multimedia Icon

W wersji Platinum znalazło się narzędzie, które przyda się w wielu sytuacjach – Nero DuplicateManager Photo, służący do znajdowania powielonych zdjęć. Program może nawet zasugerować, którą kopię zdjęcia lepiej zachować, a którą bezpiecznie można usunąć.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Nero 2018 może importować materiały z praktycznie dowolnego źródła, także w 4K. Własne filmy i pokazy slajdów można łatwo przygotowywać, korzystając z 18 nowych szablonów filmów, nowych wzorów menu dla DVD, a także 12 nowych szablonów dla filmów pionowych, przygotowanych z myślą o nagraniach ze smartfonów. Warto też zaznaczyć, że znacznie ułatwiono montaż filmów z pionowych nagrań na potrzeby poziomych ekranów.

Na potrzeby automatycznego tworzenia kopii zapasowych w pakiecie znajduje się Nero BackItUp, w pełni zintegrowany z resztą programów Nero 2018 Platinum, a także z aplikacją mobilną. Nero 2018 rozwija skrzydła, jeśli może połączyć się z także ze smartfonami i tabletami.

15-dniową wersję próbną Nero 2018 można pobrać z naszej bazy programów. W skład pakietu wchodzi klasyk, czyli Nero Burning ROM, a także Video (montaż wideo), MediaHome (streamowanie w sieci), Recode (transkodowanie materiałów), BackItUp (kopie zapasowe) i Music Recorder. Nero Platinum 2018 kosztuje 279 zł.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)