Nero Free ikona

Nero Free9.4.12.3d

WindowsMultimediaNagrywanie płyt CD/DVD/BDNero Free
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Nero Free to udostępnione przed kilkoma laty, ale w dalszym ciągu bardzo popularne i darmowe narzędzie przeznaczone do nagrywania płyt CD/DVD. Stanowi ono ograniczoną wersję oprogramowania Nero Burning ROM, jednak oferowane przez program funkcje okazują się w zupełności wystarczające w zastosowaniach domowych.

Proste i darmowe narzędzie do wypalania płyt

Opisywane narzędzie Nero Free oferuje podstawowe funkcje, które umożliwiają sprawne tworzenie i wypalanie kompilacji zawierających dane, zgrywanie zawartości nośników CD/DVD na dysk komputera do postaci obrazu dysków oraz w razie potrzeby ich ponowne nagrywanie na płyty. W programie nie zabrakło również opcji kasowania zawartości nośników wielokrotnego zapisu, dostarczania szczegółowych informacji o nośniku znajdującym się w napędzie, symulowania procesu wypalania, a także weryfikowania poprawności zapisanych danych.

Nero Free dostępny jest zupełnie bezpłatnie, jednak producent zaniechał jego rozwoju. Jego zaletą jest bardzo prosta obsługa i dostępność polskiej wersji językowej.

Kluczowe cechy programu:

  • darmowe narzędzie do nagrywania płyt CD/DVD o podstawowych funkcjach
  • umożliwia tworzenie i wypalanie kompilacji z danymi
  • zgrywanie zawartości nośników do plików NRG
  • kasowanie zawartości płyt wielokrotnego zapisu
Udostępnij
Nero Free 9.4.12.3dwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
2.52 oceny
Twoja ocena
ProducentNero AG
Liczba pobrań221 899
Data aktualizacji4 lut 2019
Rozmiar pliku54.53 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Nero Free ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)