WindowsMultimediaNagrywanie płyt CD/DVD/BDNero Free
Nero Free ikona

Nero Free9.4.12.3d

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Nero Free to udostępnione przed kilkoma laty, ale w dalszym ciągu bardzo popularne i darmowe narzędzie przeznaczone do nagrywania płyt CD/DVD. Stanowi ono ograniczoną wersję oprogramowania Nero Burning ROM, jednak oferowane przez program funkcje okazują się w zupełności wystarczające w zastosowaniach domowych.

Proste i darmowe narzędzie do wypalania płyt

Opisywane narzędzie Nero Free oferuje podstawowe funkcje, które umożliwiają sprawne tworzenie i wypalanie kompilacji zawierających dane, zgrywanie zawartości nośników CD/DVD na dysk komputera do postaci obrazu dysków oraz w razie potrzeby ich ponowne nagrywanie na płyty. W programie nie zabrakło również opcji kasowania zawartości nośników wielokrotnego zapisu, dostarczania szczegółowych informacji o nośniku znajdującym się w napędzie, symulowania procesu wypalania, a także weryfikowania poprawności zapisanych danych.

Nero Free dostępny jest zupełnie bezpłatnie, jednak producent zaniechał jego rozwoju. Jego zaletą jest bardzo prosta obsługa i dostępność polskiej wersji językowej.

Kluczowe cechy programu:

  • darmowe narzędzie do nagrywania płyt CD/DVD o podstawowych funkcjach
  • umożliwia tworzenie i wypalanie kompilacji z danymi
  • zgrywanie zawartości nośników do plików NRG
  • kasowanie zawartości płyt wielokrotnego zapisu
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
3.03 oceny
Twoja ocena
ProducentNero AG
Liczba pobrań250 275
Data aktualizacji4 lut 2019
Rozmiar pliku54.53 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Nero Free ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)