bEhEszvp
Nero MediaHome ikona

Nero MediaHome2016 1.34.800

Pobierz program
wersja stabilna (32-bit)
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Nero MediaHome to bezpłatne oprogramowanie do zarządzania multimediami na komputerach z systemem operacyjnym Windows. Oferowane narzędzia i funkcje umożliwiają kompleksowe organizowanie zdjęć, muzyki i materiałów wideo, ich porządkowanie, tagowanie itp.

bEhEszvr

Oprogramowanie w szczególności kierowane jest do osób, które przechowują na komputerze pokaźne zbiory multimediów. Z jego pomocą użytkownik posiada możliwość bardzo wygodnego katalogowania muzyki czy fotografii. Możliwe jest m.in. tworzenie różnych bibliotek skupiających multimedia powiązane np. z ważną uroczystością rodzinną, ich ocenianie, modyfikowanie metadanych, a w przypadku zdjęć także tagowanie i oznaczanie twarzy. Nero MediaHome posiada wbudowany odtwarzacz plików audio/wideo, przeglądarkę grafiki oraz wyszukiwarkę, usprawniającą obsługę dużej ilości danych. Nie zabrakło także funkcji wyświetlania zdjęć jako pokaz slajdów oraz streamingu multimediów na urządzenia wspierające technologię DLNA.

Możliwości pakietu Nero MediaHome mogą być dowolnie rozszerzane. Za pośrednictwem zintegrowanego sklepu zakupić można dodatkowe narzędzia, które umożliwią m.in. odtwarzanie filmów z płyt Blu-Ray, nagrywanie nośników DVD/BD, synchronizowanie danych pomiędzy wieloma urządzeniami itp.

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.643 oceny
ProducentNero AG
Liczba pobrań597 376
Data aktualizacji5 paź 2015
Rozmiar pliku2.44 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych (adware)
Nero MediaHome ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhEszvW
bEhEszwn