AndroidMultimediaInne programy multimedialneNero Streaming Player
Nero Streaming Player ikona

Nero Streaming Player1.4.47

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Nero Streaming Player to aplikacja, dzięki której można przesyłać zdjęcia ze smartfonu lub tabletu i wyświetlać je na innych urządzeniach: telewizorach Smart TV zgodnym ze standardem UPnP/DLNA, konsolach odtwarzaczach multimedialnych podłączonych przez sieć Wi-Fi.

Program jest prosty w obsłudze. Po zainstalowaniu, wyświetli galerię multimediów z urządzenia, grupując je na zdjęcia, filmy oraz muzykę. Po otwarciu danego pliku, pojawi się opcja odtwarzania go, wraz z narzędziem do wyboru urządzenia docelowego. Można prowadzić np. pokaz slajdów, z opcją ręcznego ustawienia czasu wyświetlania danego materiału multimedialnego. Aplikacja służy też jako pilot, dzięki któremu można przesuwać kolejne zdjęcia lub piosenki, a także uruchamiać lub wstrzymywać odtwarzanie.

Ponadto, Nero Streaming Player pozwala wyświetlać zdjęcia z komputera PC lub laptopa. Będzie to możliwe po zainstalowaniu na komputerze bezpłatnego serwera NeroMedia Home i wykonaniu konfiguracji. Taki krok sprawi, że za pomocą urządzenia mobilnego będziemy mogli przeszukiwać zasoby multimedialne komputera i wyświetlać je np. na telewizorze Smart TV, używając smartfonu lub tabletu jako pilota.

Aby program zadziałał poprawnie, smartfon lub tablet oraz urządzenie docelowe muszą być podłączone do tej samej sieci WiFi. Ponadto, zalecane jest korzystanie z sieci zabezpieczonych, aby uniknąć sytuacji, w której nasze pliki zostaną wyświetlone przez osoby nieuprawnione.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentNero AG
Liczba pobrań266
Data aktualizacji1 lut 2023
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Nero Streaming Player ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)