WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweNero TuneItUp Free
Nero TuneItUp Free ikona

Nero TuneItUp Free2.4.1.1045

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Nero TuneItUp to rozbudowane narzędzie stworzone z myślą o współczesnych komputerach osobistych, które są narażone na liczne zagrożenia (np. wirusy), a na ich dyskach twardych znajduje się wiele niepotrzebnych plików.

Aplikacja umożliwia optymalizację pracy systemu operacyjnego, jak również oferuje możliwość analizowania i rozwiązywania wszelakich problemów na rozmaitych systemach operacyjnych.To jednak nie wszystko, co Nero TuneItUp ma do zaoferowania. Program umożliwia także dostosowanie systemu operacyjnego, który będzie działał w oparciu o ustawienia użytkownika.

Nero TuneItUp jest dostępny w dwóch wersjach. Darmowa edycja zawiera następujące funkcjonalności: bezpieczne usuwanie plików z kosza bez możliwości ich przywrócenia, usuwanie danych pozostawionych w przeglądarce internetowej, kontrola i naprawa rejestru systemu operacyjnego Windows, dokładne usuwanie niechcianych programów, szybkie odnajdywanie najważniejszych plików i folderów (po rozmiarze i typie). Narzędzie oddaje do dyspozycji także dodatkowy tryb szybkiej pracy, w którym tymczasowo zostają wyłączone rzadko używane usługi i funkcje w celu jak najlepszego zwiększenia wydajności w grach wideo i podczas odtwarzania filmów.

Po zakupieniu aktualizacji do Nero TuneItUp otrzymujemy wersję PRO, która wzbogaca darmową edycję programu o takie cechy, jak: optymalizacja autostartu, która skraca czas rozruchu systemu operacyjnego Windows poprzez zatrzymanie niepotrzebnych procesów, analiza i optymalizacja ustawień przeglądarki internetowej (Internet Explorer i Firefox), skanowanie i identyfikowanie ważnych, opcjonalnych i niepotrzebnych usług działających w tle systemu operacyjnego Windows, zmniejszenie zużycia energii na komputerach przenośnych i stacjonarnych, automatyczna optymalizacja "okienek" i łatwe dostosowanie funkcji systemu oraz aktualizacja sterowników i oprogramowania.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
ProducentNero AG
Liczba pobrań1 523
Data aktualizacji11 kwi 2016
Rozmiar pliku12.03 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Nero TuneItUp Free ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)