bDZqvFLp
Nestopia ikona

Nestopia1.46

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Nestopia to uznawany za jeden z najlepszych emulatorów NES/Famicom, który pozwala uruchomić na komputerze klasy PC gry stworzone dla konsoli Nintendo. Nie wymaga on instalacji (wersja portable) i dostępny jest dla systemów Windows, Linux oraz Mac OS.

bDZqvFLr

Narzędzie obsługuje ROMy w większości najpopularniejszych formatów (np. NES czy FDS), doskonale radząc sobie z emulacją zarówno obrazu, jak również dźwięku. Wspiera ono systemy NTSC i PAL, a także umożliwia emulację różnorakich kontrolerów takich jak pady, klawiatury itp. Nestopia daje możliwość gry w pojedynkę oraz rozgrywki nawet w 4 osoby, pozwalając przy tym również na prowadzenie turniejów za pośrednictwem Internetu.

Atutem Nestopia jest bez wątpienia duża liczba dostępnych opcji konfiguracyjnych. Przy ich użyciu użytkownik może m.in. dowolnie konfigurować swój kontroler do gry, zarządzać podstawowymi parametrami emulowanego obrazu (jasność, kontrast, saturacja czy nasycenie) i dźwięku. Nie zabrakło także ustawień dotyczących tzw. save'ów, cheatów oraz funkcji autozapisu stanu gry.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Nestopia 1.46wersja stabilna (32-bit)
Nestopia1.40 (Sourceforge)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
ProducentMartin Freij
Liczba pobrań25 465
Data aktualizacji27 wrz 2015
Rozmiar pliku1.06 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Nestopia ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZqvFLW
bDZqvFMn