WindowsArchiwumProgramy archiwalneNET Design ABRA Edition

NET Design ABRA Edition1.0.0.20

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NET Design ABRA Edition to odmiana bezpłatnego programu do wirtualnego aranżowania wnętrz, przygotowana dla firmy meblowej ABRA.

Podobnie jak w przypadku innych narzędzi tego typu, obsługa programu NET Design jest bardzo prosta i nie wymaga żadnej wiedzy technicznej. Na projekt dwuwymiarowy możemy nanieść meble z katalogu mebli oferowanych przez ABRA, dowolnie je obracać i przesuwać. Warto zwrócić uwagę, że meble te nie są prezentowane w postaci miniaturek brył (tak jak to często ma miejsce), ale wiernej wizualizacji 3D.

W każdej chwili projektowania można skorzystać z podglądu trójwymiarowego, który symuluje wygląd pokoju. W trybie podglądu 3D można dodatkowo ustalić kolor ścian i rodzaj podłogi co podnosi wierność wizualizacji. Niestety program nie posiada funkcji drukowania projektów, choć jest możliwość zapisania widoku 3D oraz listy wybranych mebli do pliku.

Uwaga!

  • Przy pierwszym uruchomieniu wymagane jest aktywne połączenie z Internetem ponieważ program pobiera ze strony internetowej firmy ABRA katalog mebli.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań88 923
Data aktualizacji5 lut 2008
Rozmiar pliku0.64 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)