WindowsArchiwumProgramy archiwalneNetbook Optimizer
Netbook Optimizer ikona

Netbook Optimizer1.0.0.9150

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Netbook Optimizer to kompleksowe narzędzie, które oferuje wiele możliwości przydatnych każdemu użytkownikowi przenośnego mini komputera i zwiększa jego wydajność.

Program podzielony jest na pięć części: Care odpowiada za opiekę nad systemem, zwiększanie wydajności i bezpieczeństwo - wszystko za pomocą jednego kliknięcia, więc nie trzeba sprawdzać poszczególnych modułów, by utrzymać stabilność systemu. Clean czyści system, usuwając zbędne pliki na dysku i w rejestrze. Optimize zwiększa pojemność pamięci, poprawiając płynność działania systemu. Protect chroni system przed wirusami i innymi zagrożeniami (np. infekcjami malware). Maintain usuwa niepotrzebne programy z dysku i skróty do nich, zwiększając przy okazji czas reakcji pozostałych aplikacji.

Netbook Optimizer dba zatem o optymalizację pracy systemu operacyjnego, chroni przed wirusami i spyware, naprawia nieprawidłowości w rejestrze i aktualizuje także sterowniki do najnowszych wersji (zarówno mowa tu o wszystkich podzespołach, jak i urządzeniach audio i wideo). Ponadto użytkownik może być pewien, że na ekranie nie pojawi się charakterystyczny niebieski ekran (BSOD - Blue Screen of Death), a system nie ulegnie awarii.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.54 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań545
Data aktualizacji12 lut 2013
Rozmiar pliku8.25 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Netbook Optimizer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)