Netflix: jak założyć konto?

Netflix: jak założyć konto?

Netflix: jak założyć konto?
Netflix: jak założyć konto?
Źródło zdjęć: © dobreprogramy | Krzysztof Fiedor
Krzysztof Fiedor
25.05.2022 10:48

Założenie konta w serwisie Netflix to pierwszy krok do tego, aby w pełni korzystać z oferty usług wideo na żądanie. Wystarczy dosłownie kilka klików myszką i możemy cieszyć się z dostępu do takich hitów, jak serial Wiedźmin, Stranger Things czy Rojst '97.

Netflix to wciąż największa platforma VOD (wideo na żądanie) na świecie. Amerykański potentat znany jest z szerokiej oferty filmów i seriali, w tym tych wyprodukowanych przez siebie. Warto wymienić choćby rewelacyjny Breaking Bad czy oparty o twórczość Andrzeja Sapkowskiego serial Wiedźmin. Aby skorzystać z pełnej oferty, wystarczy założyć konto na stronie Netflix. Oto jak to zrobić dosłownie w kilku krokach.

Netflix: jak założyć konto?

W przeglądarce wpisujemy główny adres serwisu: netflix.pl. Jako nowy użytkownik, już z tego poziomu możemy przejść do rejestracji. I tak, w dostępnym oknie wpisujemy nasz adres mail, na który zostanie zarejestrowana usługa. Następnie klikamy czerwony przycisk ROZPOCZNIJ.

Netflix: wpisujemy adres mail na jaki zarejestrujemy usługę
Netflix: potwierdzamy chęć założenia konta

Na kolejnym ekranie pojawi się prośba o dokończenie konfiguracji z informacją, ile kroków do końca nam zostało i zapowiedź ustawienia hasła. Klikamy DALEJ. Nowa strona informuje nas o potrzebie ustalenia hasła, wprowadzamy je (możemy też odznaczyć, że nie chcemy otrzymywać ofert od Netflix) i klikamy DALEJ.

Netflix: ustalamy hasło do usługi
Netflix: ustalamy hasło do usługi© dobreprogramy | Krzysztof Fiedor

Zasadniczo konto zostało już założone. W prawym górnym rogu widnieje aktywny napis WYLOGUJ SIĘ. Do pełni szczęścia należy jednak poczynić jeszcze dosłownie dwa kroki. Klikamy DALEJ i przechodzimy do strony wyboru planu abonamentu o określonej wartości.

Netflix: konto już jest założone
Netflix: wybieramy wysokość abonamentu

Ponownie klikamy DALEJ i przechodzimy do ekranu konfiguracji płatności. Po wybraniu odpowiedniego sposobu rozliczenia z dostawcą treści klikamy ZAKOŃCZ i od tego momentu mamy dostęp do pełnej oferty Netflixa dostępnej w naszym regionie.

Netflix: wybieramy sposób płatności
Netflix: relizujemy płatność i mamy dostęp do pełniej oferty

Jak widać, założenie konta w serwisie Netflix jest wyjątkowo łatwe i nawet niewprawiony, nowy użytkownik komputera poradzi sobie z tym zadaniem błyskawicznie. Warto dodać, że z usługi możemy zrezygnować w dowolnym momencie i nie jest to związanie z dodatkowymi opłatami. Co oczywiste, również rozwiązanie umowy przeprowadzimy online - szybko, łatwo i przyjemnie!

Programy

Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)