Netflix ikona

Netflix

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja jest oficjalnym klientem na Androida najpopularniejszej usługi opierającej się na strumieniowaniu filmów i seriali. Netflix nie tylko daje dostęp do tysięcy produkcji, ale również odpowiada za produkcję takich hitów, jak na przykład House of Cards.

Program oferuje miesięczny bezpłatny okres próbny, który można jednak uruchomić dopiero po wprowadzeniu danych niezbędnych do płatności. Jeżeli do tego czasu użytkownik nie zrezygnuje z subskrybcji, zostaje ona automatycznie przedłużona. Subskrybent Netfliksa ma do dyspozycji trzy warianty abonamentu (kwoty 8, 10 i 12 euro) różniące się między innymi dostępnością trybu HD i Ultra HD oraz liczbą urządzeń, na których jednocześnie można korzystać z usługi.

Nawigacja po katalogu jest nieskomplikowana. Seriale i filmy prezentowane są w formie okładek, dostępne są także kategorie z uwzględnieniem najpopularniejszych produkcji, seriali popularnych w regionie, a nawet filmy proponowane na podstawie gustów użytkownika. Jeżeli chodzi o konfigurację, to Netflix aplikacja jest bardzo minimalistyczna i sprowadza się do możliwości ustawienia czy strumieniowanie ma się odbywać tylko za pośrednictwem Wi-Fi.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentNetflix
Liczba pobrań10 446
Data aktualizacji6 maj 2022
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna
Netflix ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)