WindowsInternet i komunikacjaNakładki i dodatki do przeglądarekNetflix Party

Netflix Party3.2.4

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item

Netflix Party to dodatek do przeglądarki internetowej Google Chrome, który pozwala na oglądanie wybranych filmów, seriali czy też programów dostępnych w usłudze Netflix przez wielu użytkowników w tym samym czasie.

Po uruchomieniu dowolnego materiału wideo na Netflixie wystarczy kliknąć ikonę NP znajdującą się w prawym górnym rogu głównego okna Chrome, a następnie skopiować adres widoczny na ekranie i przekazać go innym uczestnikom seansu (oni również muszą być zalogowani w serwisie Neflix, korzystając np. z bezpłatnego okresu próbnego). Warto dodać, że w trakcie oglądania możemy pisać wiadomości na czacie tekstowym, by na przykład poprosić inne osoby o zatrzymanie obrazu.

Należy mieć na uwadze fakt, że Netflix Party nie działa na zasadzie streamingu, ale pełni rolę "wirtualnego kina" umożliwiającego oglądanie filmów, seriali i programów z wybranymi osobami (każda na swoim ekranie, ale obraz jest synchronizowany, by wszyscy widzieli to samo w tym samym czasie) i komunikowanie się z nimi przez Internet.

Uwaga!

  • Netflix Party wymaga utworzenia konta w usłudze Netflix. Po zarejestrowaniu się należy wybrać jedną z możliwych opcji płatności (karta kredytowa, PayPal, karta podarunkowa), by móc rozpocząć bezpłatny miesiąc. Po upływie 30 dni Netflix automatycznie \odciągnie\ kwotę za kolejny miesiąc z naszego konta, ale jeśli chcemy temu zapobiec, możemy natychmiast po zalogowaniu się do serwisu wejść w ustawienia konta i tam anulować członkostwo.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentNetflix Party
Liczba pobrań1 637
Data aktualizacji21 gru 2021
Rozmiar pliku0.06 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)